Wielki Test o Kubernetes – sprawdź swoją wiedzę w 10 minut

W tym artykule przybliżę Ci całkowicie darmowe narzędzie do szybkiej weryfikacji Twojej wiedzy z Kubernetes – Wielki Test o Kubernetes.


Dlaczego potrzebujesz przetestować swoją wiedzę z Kubernetes?

Uczysz się Kubernetes już od jakiegoś czasu, nauka idzie do przodu, jednak nie do końca wiesz, na jakim jesteś poziomie ze swoją wiedzą? A może chcesz przygotować się na rozmowę rekrutacyjną, ale masz dość wyszukiwania ciągle tych samych pytań w Google? Może dopiero się zastanawiasz, czy Twoja wiedza z Kubernetes jest wystarczająca, aby w ogóle zacząć myśleć o szukaniu pracy?

Wiem, co czujesz. Ciężko jest samodzielnie zweryfikować swój poziom wiedzy. Dlatego właśnie powstał Wielki Test o Kubernetes. Robiąc ten test, możesz dokładnie sprawdzić, na jakim poziomie jesteś. Dodatkowo uzupełnisz brakującą wiedzę. 


Wielki Test o Kubernetes – szybki sposób na zweryfikowanie Twojej wiedzy

Lubisz testy? Tak, wiem. Wielu osobom testy kojarzą się ze szkołą. Jednak w tym teście nikt Cię nie będzie oceniać. Poza algorytmem liczącym punkty.

Test, o którym mowa, to właściwie quiz. Ma na celu sprawdzenie Twojej wiedzy i pokazanie Ci, co umiesz, a co warto jeszcze powtórzyć. Możesz do niego podejść dowolną ilość razy, aż dostaniesz maksymalną ilość punktów i opanujesz cały materiał.

Wielki Test o Kubernetes - logo

Odbierz dostęp do testu


Jak wygląda Wielki Test o Kubernetes?

Test składa się z trzech poziomów:

  • Poziom 1 – Amator. Znajdziesz tu bardzo podstawowe pytania z zakresu Kubernetes. Jeśli chcesz iść dalej w kierunku Kubernetes, jest to wiedza, której nie może u Ciebie zabraknąć.
  • Poziom 2 – Podstawowy. Na tym poziomie znajdziesz pytania, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto łączy swoją karierę zawodową z Kubernetes.
  • Poziom 3 – średniozaawansowany. Twoja przygoda z Kubernetes trwa już troszkę dłużej? Sprawdź swoją wiedzę, odpowiadając na trudniejszy zestaw pytań.

Możesz wybrać odpowiedni dla Twojej wiedzy poziom lub zrobić wszystkie z nich. Wybór należy do Ciebie.


Co jeszcze znajdziesz w Wielkim Teście o Kubernetes?

Na każdym poziomie znajdziesz dodatkowe materiały video o różnym stopniu trudności. Dlatego skorzysta z nich zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowany użytkownik Kubernetes.

Przechodząc test, poszerzasz też swoją wiedzę – poznajesz nowe zagadnienia oraz prawidłowe odpowiedzi na pytania testowe. Dodatkowe materiały video uzupełnią zdobytą przez Ciebie wiedzę oraz lepiej wyjaśnią teorię.

W teście jest aż 89 pytań podzielonych według stopnia trudności. Po udzieleniu odpowiedzi na każde z pytań poznasz prawidłową odpowiedź, co ułatwi Ci naukę. Po wykonaniu całego testy otrzymasz również raport z Twoimi wynikami. Jeśli uznasz, że chcesz spróbować ponownie, możesz to zrobić tyle razy, ile zechcesz. A to wszystko dostępne jest dla Ciebie bezpłatnie.

Wielki Test o Kubernetes – odbierz dostęp

Zrób test i sprawdź, czy już teraz możesz siebie nazywać ekspertem od Kubernetes. .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *