Kursy online i szkolenia: Docker, Kubernetes

Podnieś kompetencje swojego zespołu i przyśpiesz czas wdrożeń oraz developmentu aplikacji. Wykup dostęp do obszernych kursów dla Twoich pracowników lub skontaktuj się w sprawie szkolenia dedykowanego

Kursy Online

Zobacz szczegóły kursów Docker i Kubernetes

Szkolenie Kubernetes Maestro przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się KUBERNETES od PODSTAW i/lub poszerzyć dotychczasową wiedzę o dobre praktyki.

Szkolenie Docker Maestro to kompleksowy program szkoleniowy online z Dockera po polsku, który wprowadzi Cię od ZERA do świata kontenerów.

Interesuje Cię dostęp do kursów dla całego zespołu?

Skontaktuj się z trenerem i ustalcie szczegóły!

Szkolenia dla firm

Prowadzę także dedykowane szkolenia z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes) 
dla programistów, administratorów, DevOpsów oraz specjalistów IT security.

Zaufaj mojemu doświadczeniu

Zobacz co mówią uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Damiana Naprawę.

Karol Kondraciuk

PHP Programmer

Szkolenie bardzo ciekawe z dużą dawka wiedzy. Prowadzący bardzo kompetentny. Damian odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiązywał nasze problemy. Szczerze polecam jego szkolenia i czekan na następne! 

Wojciech Maliga

Software Developer

Świetne szkolenie! Docker zaprezentowany od podstaw aż do zaawansowanych zagadnień. Warto było! 🙂

Jakub Walczak

Java Developer

Świetnie szkolenie, przeprowadzone w bardzo merytoryczny sposób.
Pokazane zostało wiele aspektów praktycznych, poprzedzonych odpowiednią ilością teorii. Super sympatyczny prowadzący, odpowiedział chyba na każde zadane pytanie! 

Co otrzymujesz, szkoląc się u mnie?

Praktyczne podejście do szkoleń

W szkoleniach skupiamy się na praktyce, jednocześnie nie pomijając ważnych kwestii teoretycznych.

Logistyka

W ofercie znajdują się zarówno szkolenia stacjonarne (odbywające się z reguły w siedzibie klienta), jak również szkolenia online (najczęściej Zoom.us).

Doradztwo po szkoleniu

Przez dwa tygodnie po szkoleniu można się ze mną konsultować. Często potrzebujemy głębszej pracy nad konkretnymi problemami we własnych projektach w formie doradztwa.

Dla kogo?

Szkolenia Docker i szkolenia Kubernetes zostały przewidziane dla osób na stanowiskach: programistaDevOpsadministrator, specjalista IT security, 
oraz wszystkich pozostałych, którzy chcą nauczyć się konteneryzacji.

Interesuje Cię dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu? Skontaktuj się z trenerem i ustalcie szczegóły!

Szkolenie dopasowane do uczestników

W przeciwieństwie do innych szkoleń – u mnie każde szkolenie jest szyte na miarę. Cały proces wygląda następująco:

Ankieta

Zanim ustalimy konkretną datę szkolenia, przeprowadzamy ankietę wśród potencjalnych jego uczestników. Ankieta ma na celu dopasowanie szkolenia, tak by jego uczestnicy mogli wynieść jak najwięcej.

Analiza ankiety i propozycja agendy szkolenia

Na podstawie wyników ankiety dopasowuję agendę do poziomu uczestników szkolenia. Dzięki temu, jeżeli Twój zespół zna już podstawy, możemy zacząć od nieco bardziej zaawansowanych tematów.

Akceptacja agendy szkolenia i ustalenie terminu

Po akceptacji proponowanej przeze mnie agendy szkolenia, ustalamy wspólnie dogodny termin. Przekazuję również wymagania wstępne dla uczestników (środowisko, wymagane oprogramowanie), tak by w dniu szkolenia nie tracić czasu na konfigurację czy instalację oprogramowania.

Szkolenie

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów. Skupiamy się na praktyce, jednocześnie nie pomijając ważnych kwestii teoretycznych. 
Wszystkie praktyczne ćwiczenia są wykonywane pod moim okiem. W razie niejasności lub pytań – rozwiązujemy je na bieżąco.

Doradztwo po szkoleniu

Przez dwa tygodnie po szkoleniu można się ze mną konsultować.  Często potrzebujemy głębszej pracy nad konkretnymi problemami we własnych projektach w formie doradztwa.

Stacjonarne

Wycena indywidualna
  • Szkolenie w siedzibie klienta
  • 2-3 dni
  • Panel dyskusyjny
  • Minimum 5 osób

Online

Wycena indywidualna
  • Szkolenie online
  • 1-3 dni
  • Sesja Q&A
  • Minimum 5 osób

Skontaktuj się z nami

Napisz wiadomość na: 
[email protected]

Twoje dane osobowe przetwarzamy, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Damian Naprawa prowadzący działalność gospodarczą pod firmą APAREO Damian Naprawa, nieposiadającą stałego miejsca prowadzenia działalności, NIP: 8172196938, REGON: 386228913. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.