013: Droga do ARCHITEKTA ds. Infrastruktury

Więcej Niż Konteneryzacja to podcast dla osób zainteresowanych tematyką konteneryzacji oraz najpopularniejszymi narzędziami takimi jak: Docker, Kubernetes. W trzynastym odcinku podcastu mieliśmy przyjemność rozmawiać z Emilem, który zawodowo pracuje jako architekt ds. infrastruktury i DevOps Engineer. Pozostałe materiały znajdziesz tutaj.

Architekt IT o architekturze: to coś znacznie więcej

W trakcie rozmowy Emil zdradził nie tylko to, jak wyglądała jego ścieżka kariery, ale także opowiedział o swoich doświadczeniach odnośnie projektowania infrastruktury. Cała rozmowa to zbiór cennych wskazówek, które przydadzą się zarówno początkującym, jak i osobom czynnie pracującym w zawodzie.

Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak stawiać pierwsze kroki w branży, jak ważna jest rola mentora w procesie nauczania, od kogo można się uczyć i gdzie szukać rzetelnych informacji.

Odcinek jest już dostępny na YouTube.


Gdzie można posłuchać podcastu „Więcej Niż Konteneryzacja”?

Podcastu możesz słuchać na wszystkich popularnych platformach.

A jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz ocenę oraz dwa zdania w recenzji w iTunes.

Twój głos ma znaczenie!

Dzięki temu mój podcast trafia do rankingów i łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały.

…a na tym bardzo by mi zależało!.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *