Kubernetes Maestro – ruszyły zapisy! Szkolenie od podstaw aż po zaawansowane tematy

W tym artykule przedstawię Ci metodę, dzięki której nauczysz się Kubernetes od podstaw aż po zaawansowane tematy. Odpowiem też na pytanie, czy nauka Kubernetes jest trudna.


Kubernetes – dlaczego warto go umieć?

Kubernetes – ostatnio wszędzie go pełno. Oglądasz ogłoszenia na jobboardzie? Bardzo często wymagany jest Kubernetes. Przeglądasz wiadomości na LinkedIn od rekruterów? Znowu wymagany jest Kubernetes. Sprawdzasz, jak dużo zarabia osoba ze znajomością Kubernetes? Okazuje się, że całkiem przyzwoicie.

Kubernetes rozwija się bardzo dynamicznie i wykorzystuje go coraz więcej firm. Jego znajomość jest więc teraz w cenie. Jak widzisz po widełkach, znając Kubernetes możesz zarobić 20k, 30k, a nawet i więcej. Czy to nie kuszące stawki?

Jeśli myślisz o nauczeniu się Kubernetes, zapewne domyślasz się, że przed Tobą jest dużo nauki. Kubernetes to nie bułka z masłem. Jednak co, jeśli powiem Ci, że nauczenie się Kubernetes od podstaw nie jest wcale aż tak trudne, jak Ci się wydaje? Wystarczy znaleźć dobry kurs, który krok po kroku poprowadzi Cię od podstaw aż po zaawansowane tematy.


Kubernetes od podstaw – mam dla Ciebie idealne rozwiązanie

Możesz próbować uczyć się samodzielnie z YouTube, przeczytać książkę o Kubernetes, ale możesz też oszczędzić czas i nauczyć się Kubernetes od eksperta. Dzięki temu unikniesz błędów początkujących i od samego startu będziesz uczyć się najlepszych praktyk w pracy z Kubernetes. Takim szkoleniem jest mój autorski kurs – Kubernetes Maestro.

Dołącz do szkolenia Kubernetes Maestro, które nauczy Cię nie tylko najlepszych praktyk, ale także:

 • Zrozumiesz, czym jest i jak działa Kubernetes – od podstaw aż po zaawansowane tematy
 • Nauczysz się jak prawidłowo wdrażać aplikacje stanowe i bezstanowe
 • Wdrożysz kilka różnych aplikacji – w tym aplikacje mikroserwisowe
 • Dowiesz się jak zadbać o bezpieczeństwo kontenerów i aplikacji w Kubernetes
 • Otrzymasz moje wsparcie na prywatnej grupie na Discord – będziesz mieć okazję zadać pytania dotyczące lekcji
Kubernetes od podstaw - Kubernetes Maestro


Poznaj szczegóły Kubernetes Maestro

Obecnie mamy czwartą edycję szkolenia. Przez szkolenie przeszło już kilkaset osób – opinie zadowolonych kursantów znajdziesz na stronie głównej. Mam ogromną nadzieję, że do nich dołączysz.


Szkolenie Kubernetes Maestro – co otrzymasz?

Po wszystkie szczegóły i opinie o szkoleniu odsyłam Cię na stronę. Zebrałem jednak najważniejsze benefity:

 • 14 modułowe szkolenie (150+ lekcji) na temat wdrażania aplikacji w Kubernetes
 • dostęp do materiałówna zawsze (możesz przerobić szkolenie np. za kilka miesięcy)
 • bezpłatne aktualizacje szkolenia
 • cykliczne spotkania na żywo (zamknięte dla uczestników Kubernetes Maestro) – WAŻNE: nie świadczę już konsultacji 1:1 i to jedyna droga, by się ze mną skonsultować
 • dostęp do zamkniętej grupy Kubernetes Maestro (gdzie jestem ja i kilkaset innych osób)
 • 100% gwarancji satysfakcji i zero ryzyka (masz 14 dni na zwrot kasy, jeśli cokolwiek Ci się nie spodoba)
 • bonusowe moduły: m.in. Case Study z certyfikacji CKAD
 • testy wiedzy – dodaliśmy w tym miesiącu testy sprawdzające wiedzę z Kubernetes

Sprawdź pełną agendę szkolenia Kubernetes Maestro

Pamiętaj, że to nie jest jakiś tam kursik z Kubernetesa. To droga od zera, do wdrażania aplikacji w Kubernetes. Droga, podczas której masz wsparcie eksperta, jak i pozostałych uczestników. Idąc tą drogą, otrzymasz podany na tacy przepis na wdrażanie aplikacji w Kubernetes. 


Czy kurs przygotuje Cię do zdania certyfikatu CKAD?

Szkolenie Kubernetes Maestro jest nielicznym (a może nawet jedynym) w Polsce tak praktycznym szkoleniem z wdrażania aplikacji w Kubernetes. 

I teraz ważna uwaga: nie skupiamy się wyłącznie na tym, by uzyskać certyfikat, lecz by wdrażać aplikacje w Kubernetes na produkcji. Egzamin na certyfikat CKAD a wdrożenie na produkcji to dwie różne sprawy. Dlatego przygotowałem dodatkowy — zupełnie niezależny od szkolenia moduł o certyfikacji CKAD. Znajdziesz w nim przepis na to, jak przygotować się do egzaminu.


Co jeszcze potrzebujesz wiedzieć odnośnie Kubernetes Maestro?

Zapisy kończą się we wtorek 27.09.2022 o godz.21.00. Jeśli się spóźnisz, nie będzie możliwości dołączyć po tym terminie.

Możesz poprosić swoją firmę, aby sfinansowała Ci to szkolenie. Cena jest śmiesznie niska, jak za tak obszerne szkolenie. Materiał zawarty w Kubernetes Maestro realizuję przez minimum 3 dni na sali szkoleniowej. Koszt takiego szkolenia to około 2500 PLN / osoba. Ty możesz mieć do tego wszystkiego dostęp 3 razy taniej. Nie zapomnij o tym wspomnieć, argumentując, dlaczego potrzebujesz Kubernetes Maestro.

Dołącz do Kubernetes Maestro


.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *